• biosensual rozgrzewa
  biosensual rozgrzewa
 • biosensual pobudza
  biosensual pobudza
 • biosensual relaksuje
  biosensual relaksuje
 • slider 20170216
  slider 20170216

Welcome

Mamy ogromną przyjemność powitać Cię na pachnącej zmysłową nutą natury stronie Biosensual. Będąc koneserem świec łączących piękno z naturą, holistycznie dbających o samopoczucie Twoje i bliskich Ci osób, zapewne docenisz aromaterapeutyczne, ręcznie wyrabianych, wyłącznie na bazie naturalnych surowców świec Biosensual.

Aromatherapy

Aromaterapia

Termin aromaterapia oznacza metodę terapii medycyny naturalnej, praktykę wprowadzania, naturalnych wonnych olejków eterycznych, pochodzenia roślinnego do organizmu poprzez drogi oddechowe. Aromachologia zajmuje się szeroko rozumianym wpływem zapachów na stan psychofizyczny człowieka.

 

Lorem Ipsum jest tekstem stosowanym jako przykładowy wypełniacz w przemyśle poligraficznym. Został po raz pierwszy użyty w XV w. przez nieznanego drukarza do wypełnienia tekstem próbnej książki.

Read more...

ECO

Do not throw away packaging

Nie wyrzucaj opakowania po wypalonej świecy Biosense, umyj szkło, prześlij do nas a my uzupełnimy je woskiem o Twoim ulubionym zapachu i odeślemy do Ciebie w niższej cenie...
 

Functional glass

Koncepcja świec Biosense zakłada wykorzystywanie szklanych opakowań o charakterze użytkowym, co pozwala na ich szerokie zastosowanie po wypaleniu się świecy...
 

Why glass?

Zaletą opakowań tego typu jest to, że nie przepuszczają do wnętrza żadnych substancji i nie wchodzą w reakcję z produktami. Nazywamy to barierowością szkła.